Wr na stron gwn <
# # # # # Polski Angielski

Nasza Misja

Szybki kontakt


Naszą misją jest, w telegraficznym skrócie, dostarczenie Państwu tłumaczeń kompletnych. Tłumaczenie kompletne jest jednak więcej niż w miarę akuratnie przełożonym na docelowy język tekstem- jest to tekst przetłumaczony z precyzją i wyczuciem stylu, tekst jasny, przejrzysty i co najważniejsze posiadający profesjonalną prezencję. Biuro Tłumaczeń POLPAN dokłada wszelkich starań, aby tłumaczone przez nas teksty zachowywały nie tylko znaczenie, ale i ducha oryginału, jego styl i charakterystykę. Dzięki temu właśnie nasze tłumaczenia zasługują na miano kompletnych.

W trakcie naszej pracy staramy się, aby tłumaczone teksty zachowywały specyfikę oryginału w zakresie słownictwa i terminologii. Wielu naszych tłumaczy posiada dodatkowe doświadczenie w dziedzinach takich jak prawo czy finanse. Dzięki temu materia tekstu nie jest im całkowicie obca, i podczas pracy mogą oni oprzeć się na swoich doświadczeniach wyniesionych z zagranicznych studiów bądź szkoleń.

I wreszcie kwestia kontroli jakości. Nasze motto to staranność, staranność i jeszcze raz staranność. Jeżeli gdzieś pojawiają się wątpliwości, staramy się je rozwiązać za wszelką cenę. Nie uznajemy drogi na skróty, nie korzystamy z pomocy automatów, nie zatrudniamy tłumaczy z zerowym doświadczeniem. Jeśli więc szukają Państwo tekstów pełnych „kwiatków”, to niestety- nie u nas ;)        

 Polpan

ul.Łucka 18 lok.78
00-845 Warszawa
(VIII klatka, IX piętro)

Czynne od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 20.

Telefony:
(+48) 605 111 555
(+48 22) 654 46 55
(+48 22) 850 07 12